Auto klapt op boom langs Sweelincklaan, bestuurder bekneld in voertuig
Maandag 13 juni 2016 (54 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een automobilist is vanavond (Maandag 13 juni 2016) door onbekende oorzaak tegen een boom langs de Sweelincklaan geklapt. Politie, brandweer en ambulance werden even voor half negen vanavond (Maandag 13 juni 2016) met spoed voor deze melding gealarmeerd.
De auto raakte ernstig beschadigd, de bestuurderskant vouwde zich om de boom. De bestuurder van de auto raakte bekneld en moest uit de auto worden geknipt door de brandweer. Nadat de brandweer hem uit de auto had geholpen is hij overgebracht naar het ziekenhuis.
Afgesloten
De weg was tijdens de hulpverlening en de afhandeling van het ongeval in beide richtingen afgesloten. Omwonenden hebben hulp aangeboden aan de politie en het verkeer tegen gehouden bij de rotonde Bachlaan. Een berger is ter plaatse gekomen om het voertuig af te voeren.
Sweelincklaan
Ongelukken in deze bocht van de Sweelincklaan komen vaker voor (in beide richtingen). Zonder specifiek te spreken over dit ongeval gaven omwonenden ter plaatse aan dat auto’s vaak te hard rijden en ook het wegdek zou moeten worden gecontroleerd vanwege mogelijke gladheid. Bij recente ongelukken waarbij sprake was van letsel, was het wegdek nat.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025