Veel vertraging door groot ongeval op kruispunt Dierensteinweg
Dinsdag 7 juni 2016 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een ongeval dat rond kwart over twee vanmiddag (Dinsdag 7 juni 2016) plaats vond op de Dierensteinweg heeft een drukte op de snelweg A15 en A16 veroorzaakt. Op het kruispunt van de Dierensteinweg bij de op/afrit A15 vond een aanrijding plaats tussen meerdere voertuigen.
In eerste instantie leek er slechts sprake van veel materiële schade, later werden alsnog twee ambulances met spoed gealarmeerd. Het kruispunt is nog lange tijd (deels) afgesloten geweest vanwege de hulpverlening en het onderzoek door de politie.
File
Vanwege het ongeval liep het verkeer op de snelweg A15 tussen Vaanplein en Ridderkerk vast. Verkeer op de A16 vanuit Rotterdam richting Barendrecht stond zelfs in de file vanaf de Van Brienenoordbrug.
Foto: @martinchauf
@BarendrechtnuNL pic.twitter.com/OivdUk1g1F
— vr.chauffeur martin (@martinchauf) June 7, 2016
Live: Aanrijding met veel materile schade op kruispunt #Dierensteinweg #Barendrecht bij de Greenery. https://t.co/yzKBxptXB5
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 7, 2016
Fotograaf: Ingezonden: Hannah en Michiel, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Koning Willem-Alexander brengt bezoek aan ‘De Bouwpraktijk’ in Buitenoord
Woensdag 2 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Kado&zo Landelijk wonen
Woensdag 2 april 2025
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025