Auto ongeluk op de A15 bij het Vaanplein
Vrijdag 31 mei 2013 (57 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + video] Gisteren (Donderdag 30 mei 2013) om vijf voor half tien ‘s avonds maakte de politie melding van een aanrijding met letsel op de A15 bij Barendrecht. Een ambulance werd met spoed naar het incident opgeroepen.
Ter plaatse bleek er een auto langs de weg te staan. De auto had schade aan de rechter voorkant, bij de ruit en aan het dak. De bestuurder van de auto liep aanvankelijk nog zelf rond bij het ongeval, maar is later toch voor onderzoek op de brancard de ambulance in gegaan. Uiteindelijk is hij ook meegenomen in de ambulance naar het ziekenhuis. De auto is meegenomen door de berger. Het is niet bekend hoe de auto de schade heeft opgelopen.
Politie en Rijkswaterstaat waren snel ter plaatse en hebben het verkeer geregeld.
Update zaterdag 1 juni 2013
Afgelopen nacht heeft er opnieuw een auto ongeluk plaatsgevonden op de A15. Bij dit ongeluk is een auto over de kop geslagen. Omdat de bestuurder mogelijk bekneld zat werd de brandweer opgeroepen. Deze bleek eenmaal ter plaatse niet nodig, de bestuurder was zelf al uit zijn auto gekomen. Het is niet bekend of hij met letsel is afgevoerd naar het ziekenhuis.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025