Politie zoekt man die met gestolen pinpas geld op nam aan de Henry Dunantlaan
Donderdag 21 april 2016 (49 sec)
BARENDRECHT – De politie is op zoek naar een man die met een onrechtmatig verkregen pinpas heeft gepind bij de ABN Amro geldautomaat aan de Henry Dunantlaan (bij de Efteling-Rotonde). De man heeft hiervoor eerst een inwoonster van Barendrecht opgelicht door middel van phishing: ze ontving een nep e-mail van ‘haar bank’ met het verzoek een nieuwe pas aan te vragen.
De vrouw heeft even getwijfeld maar omdat de email er heel betrouwbaar uit zag heeft zij toch een aanvraag gedaan via de link in de mail. Ook heeft zij haar pas opgestuurd.
Geld gestolen
Later bleek pas dat de pinpas werd misbruikt: er werden onrechtmatig bedragen mee gepind, waaronder een bedrag van €1.000 bij de ABN Amro aan de Henry Dunantlaan. Een camera in de automaat maakte beelden van de man die het geld kwam pinnen:
Deze man pinde met een gestolen pinpas in Barendrecht. Nu in @bureaurijnmond meer informatie en de bewegende beelden pic.twitter.com/d1KHGTdvAP
— Politie Rotterdam eo (@Politie_Rdam) April 21, 2016
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026