Buurtbewoners Amaliaplantsoen blussen brand bij schuur: “Erger voorkomen”
Maandag 11 april 2016 (56 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer van Barendrecht is vanmiddag (Maandag 11 april 2016) om kwart voor zes uitgerukt voor een melding van een buitenbrand aan het Amaliaplantsoen. Hier bleek bouwafval in brand te staan dat tegen de muur van een schuur lag.
Terwijl de brandweer zich met spoed naar de melding begaf waren bewoners al druk in de weer met emmers water, zo schrijft Brandweer Barendrecht op Twitter.
Geblust
De bewoners hebben de brand gezamenlijk weten te blussen waarna de brandweer nog wat smeulende resten heeft geblust en een nacontrole heeft uitgevoerd. Brandweer Barendrecht prijst de snelle actie door de bewoners: “Buurtbewoners hebben gezamenlijk geblust met diverse emmers en specikuipen. Ook werden we naar de juiste plek gewezen door hen. Buurtbewoners hebben echt erger voorkomen. Hulde.”
“Eén ding is zeker, ze hebben veel erger voorkomen. De ruiten van de garage waren al aan het barsten en ook tussen het dak begon het te branden. Als de buren niet zo alert hadden gereageerd was de brand zeker naar binnen de woning ingeslagen.”
Nog wat foto’s van dichterbij. Buurtbewoners hebben echt erger voorkomen. #hulde pic.twitter.com/BqoIg09Npg
— BrandweerBarendrecht (@TS45_1) April 11, 2016
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025