Gestolen brandblussers Maasstad Ziekenhuis gedumpt in Kooiwalbos: Diefjes (14 en 16) aangehouden
Dinsdag 22 maart 2016 (49 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gistermiddag (Maandag 21 maart 2016) rond zes uur twee jongens kunnen aanhouden in het Kooiwalbos voor de diefstal van brandblussers. De jongens hadden een kwartier daarvoor brandblussers gestolen uit de parkeergarage van het Maasstad ziekenhuis. Het tweetal (14 en 16 jaar) werd aangehouden.
Op de vlucht met brandblussers
Gistermiddag om kwart voor zes werden er meerdere brandblussers gestolen uit de parkeergarage van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam. De politie ging direct op zoek naar de verdachten en zag deze in het Kooiwalbos in Barendrecht (tegen de grens met Rotterdam). De jongens zagen de politie ook en dumpten de brandblussers waarna ze er vandoor gingen op de fiets. Twee van hen waren echter geen partij voor de motoragent die ze had gezien en werden direct aangehouden. Een derde verdachte wist te ontsnappen.
De agenten hebben de brandblussers schoongemaakt en weer teruggebracht naar het ziekenhuis:
Diefjes brandblussers @MaasstadZknhuis aangehouden; netjes afgeborsteld&teruggebracht Afhandeling #recherche ^PdR/PK pic.twitter.com/eIIKZGgjbo
— Politie Charlois (@POL_Charlois) March 21, 2016
Recent nieuws
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026