Auto volledig uitgebrand aan de Achterzeedijk
Vrijdag 10 mei 2013 (31 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Donderdag 9 mei 2013) rond 10 uur is de brandweer van Barendrecht met spoed opgeroepen naar de Achterzeedijk (t.h.v de waterzuivering) voor een autobrand.
Ter plaatse bleek er daadwerkelijk een auto in brand te staan. De bestuurder heeft zijn auto kunnen verlaten voordat deze in brand vloog. De brandweer heeft laten weten dat de auto volledig is uitgebrand en als verloren kan worden beschouwd. Bij de brand is niemand gewond geraakt. De brand is mogelijk ontstaan door een technisch mankement in de auto.
Foto (boven): Twitter Brandweer Barendrecht (Fotograaf: Wilco Andeweg)
Foto’s (onder): Bestuurder ontsnapt uit brandende auto, VRR112.nl (Fotograaf: Robin Veerman)
Fotograaf: Wilco Andeweg, Robin Veerman, Ingezonden foto, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025