Koplampen van auto gestolen op parkeerplaats Inge de Bruijn zwembad
Vrijdag 22 januari 2016 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Op de parkeerplaats bij het Inge de Bruijn zwembad aan de Hamburg in Barendrecht zijn vanavond (Vrijdag 22 januari 2016) de koplampen van een auto gestolen. De dief of dieven hebben hiervoor een ruit ingeslagen om zo de motorkap te kunnen openen. Vervolgens zijn de koplampen uit de auto gehaald en meegenomen.
Diefstal
De diefstal vond vanavond (Vrijdag 22 januari 2016) plaats rond 19:45 uur. Heeft u iets gezien van de diefstal, dan komt de eigenaar van de auto graag met u in contact (tips). In de afgelopen tijd zou dit soort criminaliteit al vaker zijn voorgekomen op de parkeerplaats bij het zwembad.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Grote waterlekkage aan de Lavendelhof, straat en parkeervakken volgelopen met water
Woensdag 1 juli 2026
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026