Wasmachine vat vlam in garage aan de Cornelis de Mooystraat
Maandag 22 oktober 2012 (31 sec)
De brandweer van Barendrecht is deze ochtend om 10 voor 11 uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan de Cornelis de Mooystraat. Naast de brandweerauto TS45.2 uit Barendrecht zijn ook de autoladder (AL46.1) en tankauto (TS96.1) uit Rotterdam opgeroepen. Deze laatste twee zijn afgemeld voordat ze ter plaatse waren.
Ter plaatse bleek een wasmachine vlam te hebben gevat in de garage van een huis. De garage had zich inmiddels helemaal gevuld met rook. De brandweer heeft het vuur gedoofd en de wasmachine naar buiten gehaald om te onderzoeken wat er vlam heeft gevat. Tot op heden is niet duidelijk geworden waardoor de brand exact is veroorzaakt.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025