Traumahelikopter naar ongeval in woning Spinetstraat
Zondag 28 april 2013 (34 sec)
De traumahelikopter is vanmiddag (Zondag 28 april 2013) om even voor 4 uur opgeroepen naar de Spinetstraat. Ook twee ambulances en meerdere politievoertuigen werden met spoed opgeroepen.
Ter plaatse bleek het te gaan om een ongeval in de woning. Het slachtoffer is zo’n 20 minuten na aankomst van de hulpdiensten meegenomen in de ambulance naar het ziekenhuis. Het is niet bekend wat er is gebeurd, maar gezien de situatie lijkt het erop dat iemand vervelend ten val is gekomen in de woning. De trauma-arts, die aan boord zat van de traumahelikopter, is meegereden in de ambulance. De helikopter is vervolgens ook in de richting van het Erasmus Medisch Centrum (EMC) gevlogen om de arts weer op te halen.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025