Auto rijdt vanaf rotonde de sloot in langs de Carnisserbaan
Vrijdag 4 september 2015 (27 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanochtend (Vrijdag 4 september 2015) om half negen werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een voertuig te water aan de Rostock. Een auto bleek vanaf de Carnisserbaan de naastgelegen sloot in te zijn gereden (thv de Karwei).
Rotonde
De auto reed op de rotonde van de Carnisserbaan.De automobilist heeft de rotonde door onbekende oorzaak met een (scherpe) bocht richting de sloot verlaten. De auto kwam met zijn neus in de sloot langs de parkeerplaats van de Karwei.
Bij het ongeval raakte niemand gewond. De auto is door een berger uit de sloot getrokken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025