Hulpverleners te water 2013
Zaterdag 12 januari 2013 (43 sec)
Van vandaag (Zaterdag 12 januari 2013) 19:00 uur tot morgenochtend (Zondag 13 januari 2013) 7:00 vindt de (inmiddels jaarlijkse) zwemmarathon Hulpverleners ter water weer plaats. Tijdens dit evenement, dat voor de tweede keer wordt gehouden, strijden teams van hulpverleners tegen elkaar om zoveel mogelijk geld op te halen voor de Roparun.
De teams, van 6 tot 8 zwemmers, doen dit door zoveel mogelijk baantjes te zwemmen in 12 uur tijd. De teams die de meeste baantjes zwemmen winnen het geldbedrag en doneren dit aan de Roparun. Het ingezamelde geld komt voort uit inschrijfgeld en sponsoring van de teams.
De eerste editie van Hulpverleners te water heeft een bedrag van €8.000 opgehaald. Organisatie en deelnemers hopen dit jaar het bedrag te evenaren of zelfs te verbeteren.
Foto’s
Video
De laatste minuten van de 12 uur durende zwemmarathon.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025