FOTO’S: Sinterklaasintocht en parade Carnisselande
Zondag 13 november 2022 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De Sinterklaasparade in Barendrecht trok gistermiddag (Zaterdag 12 november 2022) vanuit het centrum richting Carnisselande. Iets voor 14:00 uur vertrok de stoet vanaf de Voordijk, om via de Noordersingel en Avenue Carnisse richting het Havenhoofd te rijden.
Op het Havenhoofd werd de Sint op het podium welkom geheten door de burgemeester en kinderburgemeester van Barendrecht. Samen met de kinderen werd er een Sinterklaaslied gezongen en waren er optredens van Funky Feet en Gymnastiekvereniging Barendrecht.
Na afloop trokken de pieten en Sinterklaas richting de winkels in de Carnisse Veste, waar volop handjes werden geschud en foto’s gemaakt.
Zie ook: FOTO’S: Sinterklaasintocht en parade door het centrum van Barendrecht
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026