FOTO’S: Sinterklaasintocht en parade Carnisselande
Zondag 13 november 2022 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De Sinterklaasparade in Barendrecht trok gistermiddag (Zaterdag 12 november 2022) vanuit het centrum richting Carnisselande. Iets voor 14:00 uur vertrok de stoet vanaf de Voordijk, om via de Noordersingel en Avenue Carnisse richting het Havenhoofd te rijden.
Op het Havenhoofd werd de Sint op het podium welkom geheten door de burgemeester en kinderburgemeester van Barendrecht. Samen met de kinderen werd er een Sinterklaaslied gezongen en waren er optredens van Funky Feet en Gymnastiekvereniging Barendrecht.
Na afloop trokken de pieten en Sinterklaas richting de winkels in de Carnisse Veste, waar volop handjes werden geschud en foto’s gemaakt.
Zie ook: FOTO’S: Sinterklaasintocht en parade door het centrum van Barendrecht
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025