Geslaagde eerste editie van streekmarkt bij De Kleine Duiker
Zondag 15 augustus 2021 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen woensdag vond de eerste editie van de streekmarkt plaats op het terrein van De Kleine Duiker aan de 3e Barendrechtseweg. Op de streekmarkt stonden de kramen van ondernemers uit de regio met zowel producten, diensten alsook eten/drinken. Tussen 10:00 en 16:00 uur werd de markt door velen bezocht, wat ongetwijfeld mede te danken was aan het zonnige weer en dat het één van de eerste nieuwe activiteiten is sinds de beperkingen van de coronamaatregelen.
De Kleine Duiker hoopt in september de volgende editie te kunnen houden en er een terugkerend event van te kunnen maken: “We kijken met veel plezier terug op een zeer geslaagde eerste editie van onze streekmarkt op woensdag 11 augustus. Het was een hele gezellige dag en veel mensen hebben de markt bezocht. Met ons ruime erf is dat ook in de huidige tijd geen enkel probleem.“
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025