FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht 2019
Zaterdag 16 november 2019 (25 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Honderden kinderen waren vanmiddag (Zaterdag 16 november 2019) weer aanwezig bij de intocht van Sinterklaas in het centrum van Barendrecht. Rechtstreeks vanuit Apeldoorn werd de Sint met de brandweerauto naar de Middenbaan in Barendrecht gebracht.
Op het podium werd de Sint welkom geheten door de burgemeester, kinderburgemeester Maas en de vele honderden kinderen. Na het zingen van een aantal liedjes voor Sinterklaas is hij samen met de Pieten de Middenbaan op gegaan om met iedereen op de foto te gaan.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026