FOTO’S: Sinterklaasintocht en optocht in Carnisselande
Zaterdag 17 november 2018 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Zaterdag 17 november 2018) vond de feestelijke optocht en intocht plaats van Sinterklaas in Carnisselande. De Sint en alle pieten trokken door een aantal wijken van Carnisselande, op weg naar het podiumprogramma op het Havenhoofd. De stoet werd de juiste kant op geleid door de pietenband die voorop liep.
Na vele handjes te hebben geschud op het Havenhoofd is de Sint op het podium welkom geheten door de burgemeester van Barendrecht en kinderburgemeester Anaïs Swirc. Er werd ook gezongen en gedanst voor de Sint.
Sinterklaasfeest
Voor een aantal kinderen was er gelijk een cadeautje van de Sint: De prijswinnaars van de kleurwedstrijd van winkelcentrum Carnisse Veste ontvingen hun prijs van Sinterklaas. Na afloop is Sinterklaas met alle pieten het winkelcentrum ingegaan om hier met alle kinderen op de foto te gaan en nog meer handjes te schudden.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
NS hervat 10-minuten dienstregeling vanaf station Barendrecht tijdens spits
Vrijdag 8 december 2023
-
Afvalaanbiedstation langer open op zaterdagen en strengere controles op aanhangers met afval
Vrijdag 8 december 2023
-
Gemeente gaat asielzoekers opvangen in Zuidelijk Randpark: “Voorbereiding in volle gang”
Donderdag 7 december 2023
-
WinterFeest Barendrecht op zaterdag 9 december
Woensdag 6 december 2023
-
15 dec: Kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ bij Campus Lagewei
Zondag 3 december 2023