ToBe-All in 2013 bij De Baerne Barendrecht
Zondag 10 november 2013 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Gisteren (Zaterdag 9 november 2013) vond ‘ToBe All-in’ plaats in De Baerne Barendrecht. Het activiteitenprogramma was bedoeld om iedereen te kunnen laten ontdekken wat De Baerne te bieden heeft.
Muziek & Workshops
Gedurende de dag konden er diverse muziek-workshops worden gevolgd. Zo kon je beginnen met het leren bespelen van diverse instrumenten, of een workshop volgen waarin werd geleerd hoe je zelf teksten voor liedjes kunt schrijven. Tussen de workshops door werden er muzikale optredens verzorgd in de hal van De Baerne.
Nieuwe patio
Om half twee ‘s middags opende wethouder Stephanie ter Borg officieel de nieuwe patio De Baerne. Deze kon worden opgeknapt met de opbrengst van ToBe-All in van vorig jaar. De wethouder legde samen met een leerling van de muziekschool de eerste steen van het wandelpaadje in de patio, uiteraard onder toeziend oog van de vele aanwezige gasten.
Nieuwe bibliotheek
Tijdens ToBe-All in werden er in De Baerne ook tekeningen getoond van de nieuwe bibliotheek die hier gevestigd zal worden. Deze nieuwe bibliotheek gaat de huidige bibliotheek aan de Middenbaan (in het gebouw van Theater het Kruispunt) binnenkort vervangen.
Fotoalbums
- Fotoalbum: Opening nieuwe patio en optredens De Baerne ToBe-All in 2013
- Fotoalbum: Tekeningen nieuwe bibliotheek Barendrecht in De Baerne
Een video van enkele optredens volgt later.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025