31 aug – 11 sept: Achterzeedijk tussen 3e Barendrechtseweg en Heerjansdam afgesloten
Maandag 24 augustus 2020 (38 sec)
BARENDRECHT – Tussen maandag 31 augustus en vrijdag 11 september worden er door Waterschap Hollandse Delta werkzaamheden uitgevoerd aan de Achterzeedijk. De dijk wordt opnieuw geasfalteerd.
De weg is in deze periode afgesloten tussen de kruising bij de 3e Barendrechtseweg en de rotonde bij de Randweg in Heerjansdam.
Beheerder van de dijk, Waterschap Hollandse Delta: “We vervangen de asfaltconstructie, herstellen het straatwerk, werken de bermen af en zaaien de bermen opnieuw in. Gedurende de werkzaamheden zal de Achterzeedijk gestremd zijn voor verkeer en worden er omleidingsroutes ingesteld.”
Van 31 aug t/m 11 sept zijn er asfaltwerkzaamheden aan de Achterzeedijk in Barendrecht tussen de rotonde Achterzeedijk-Randweg en de 3e Barendrechtseweg. De dijk is gestremd voor verkeer en er wordt een omleidingsroute ingesteld.@BARENDRECHTzh pic.twitter.com/Hl0qfaEkM4
— waterschap HD (@hollandsedelta) August 24, 2020
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025