Scoutmiddag: Herenselectie GV Barendrecht zoekt nieuwe turntalenten
Dinsdag 18 april 2017 (32 sec)
BARENDRECHT – Gymnastiekvereniging Barendrecht heeft sinds oktober 2014 een goed draaiende herenselectie. De heren in de leeftijd van 7 tot 14 jaar trainen op dinsdagavond, donderdagavond en zaterdagmiddag in de turnhal aan de Flensburg. Zij nemen deel aan landelijke wedstrijden en districtwedstrijden.
Binnen deze groep is momenteel ruimte voor nieuw talent. Daarom organiseert de vereniging op zondag 28 mei 2017 van 16:00 uur tot 17:30 uur een scoutmiddag voor nieuw (jong) talent. Dit zal plaatsvinden in de turnhal aan de Flensburg 5.
Wie en wat zoekt deze selectie?
Jongens tussen de 5,5 en 8 jaar die turnen geweldig vinden en sterk en lenig zijn. Geïnteresseerd en/of aanmelden?? Stuur een mail naar info.herenselectie.gvb [@] gmail.com
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026