Felicitaties aan alle geslaagde leerlingen uit Barendrecht!

BARENDRECHT – Het is weer dat moment van het jaar dat middelbare scholieren te horen krijgen of zij hun diploma hebben gehaald. In onderstaand overzicht staan de namen van geslaagde leerlingen van de Barendrechtse middelbare scholen. Van harte gefeliciteerd met jullie diploma!

De geslaagden in het eerste tijdvak staan per school, per afdeling, in onderstaand overzicht. Achter de afdeling (mavo/havo/vwo/etc) staat het totaal aantal geslaagde leerlingen voor die groep tussen haakjes aangegeven.

In totaal zijn er in Barendrecht na het eerste tijdvak 687 leerlingen geslaagd!

Direct naar de geslaagden van: CSG Calvijn, Focus Beroepsacademie, Edudelta College, Dalton Lyceum

Calvijn Groene Hart Barendrecht

CSG Calvijn feliciteert al haar geslaagde leerlingen!

VMBO theoretische leerweg (122)

Sophie Adriaansens, Elvira Almeida da Fonseca, Sinan Altiparmak, Julie Altmüller, Larissa Baan, Sanne van Ballegooijen, Jaylin van den Barselaar, Brian Bekkens, Amy de Bel, Romy van den Berg, Robin van den Bergh, Robin Bezemer, Nikki van Bodegom, Yorrijn Boekenstijn, Kim Boertien, Edgar van Bokkem, Céline Bruens, Ruth de Bruijn, Kevin Burki, Simone Burks, Kevin Cohen, Jeffrey Cool, Elif Coşkun, Sander Dechering, Jeroen Dekker, Cemroz Demirel, Esma Dorder, Giovanni van Drunen, Ginelva Enow, Ceren Erdogan, Elaine den Exter, Giovanni Freriks, Sven Gabriëls, Daniël van Gelder, Loïs Gelderblom, Lynn Gouw, Jos Graafland, Andrea Gras, Kim van der Griendt, Lenny Groenendaal, Margriet Groeneweg, Mary-Jane Gulzar, Anneloes Haak, Sjoerd de Haan, Colin Hamilton, Behzad Hashimi, Blanca Heekelaar, Feline Heeneman, Stefan van Helden, Thomas van Heusden, Martijn Hoek, Damian Hulleman, Tim Hulsman, Daniël Jafari, Deepanshu Jagota, Jade Jansen, Richard Jaspers, Gjil de Jong, Tim de Jonge, Siebrand Jonker, Sinem Karaosmanoğlu, Danica Kartowikromo, Dervis Katar, Dominique de Keijzer, Gianni van Keulen, Esmee de Klerk, Roxey Klootwijk, Sander de Kok, Charlotte Kooijman, Olivia Kooiman, Larissa Kool, Nordin Kool, Youri van Koppen, Paul Koring, Laura Korsten, Wessel Korteweg, Doğukan Kulüp, Akshay Lachman, Jasper Leeuwenburg, Daisy Lobker, Joey Loonstijn, Quinty Luijendijk, Sander van der Mast, Amber Mathot, Joris de Meij, Natasja Monen, Noah de Neijs, Elsio de Oliveira, Thijmen Oosterom, Phyllis de Oude, Koen Ouwehand, Tom Oversier, Samira Pereira, Niels Peters, Jeanine Pons, Vanity Rodgers, Luca Rosmolen, Roel Sangers, [verwijderd], Jeffrey Snijder, Sabine Snijders, Tessa van Soest, Mitchel Steijaert, Reinier Stolk, Shayan Tachtzer, Mitchell van der Tak, Walter Teuben, Chandenie Thakoer, Rosa Tieman, Esmeralda Tooren, Maijke Treffers, Danny Tromp, Romanza Uijtewaal, Joey Verbaas, Pearl Verbeek, Jur Vermeulen, Kelly Vermeulen, Kim van Vliet, Jesper Weeda, Glenn Weijts, Maurits Witvliet, Emmie van der Zaan

Tweede tijdvak: Elianne Botermans, Zoë Kegel, Jolie Markus, Ivandjino Soekandar

HAVO (56)

Chiara Aarts, Andy Baker, Kelvin Bakker, Jelle Beuving, Stefan Blijenburg, Daan de Boom, Marcel Bostelaar, Kimberley Bourgonje, Leanne Buitendijk, Casper Bults, Nienke Campen, Renée Capel, Belén Cordero Lopez, Sanne Donker, Bart van Dorssen, Hubert Getrouw, Michelle van der Heide, Laura Hertel, Manon Hofstra, Rik Huurman, Rick Kerssens, Quincy Knape, Demi Koedood, Paula Kooistra, Daan de Kraay, Fabian Kurpershoek, Gino van Leeuwen, Eline Luijendijk, Andrew Maddock, Lianne Michon, Merel Monshouwer, Yentl Mulder, Lars van Mullem, Inge Nugteren, Yoeri den Otter, Michele Poppelaars, Ryan Ramdoelare-Tewari, Jorn Romein, Rebecca Roozen, Milan de Ruiter, Sabine Schilte, Lara Seip, Cerise Smol, Tess van Steenhuijsen, Joost Verhage, Tim Visser, Thomas van der Vorm, Devon van der Weijden, Nian Wetsteijn, Elian Wierda, Tessanne Wiertsema, David van Wijk, Ashley Willemsteijn, Stefan de Wit, Matthijs de Zeeuw, Anna Zhou

Tweede tijdvak: Alex Bijlsma, Jasper de Boon, Niek Gielbert, Constantijn Jansen Verplanke, Danique Luth, Angela van der Mark, Nick Meijboom, Karim Nasrat, Abokor Omer, Yannick Steenbergen, Joska Stokkers, Denise Zwaal

Atheneum (32)

Sanae Ballah, Tamara Bernard, Margo Boersma, Denise van Bokkem, Melindy Dirks, Rick Dons, Ilfa van Duijvenbode, Sanne van Egmond, Thomas de Geus, Brenda Gouw, Marije Hagendijk, Eva Herrewijnen, Sandesh Hindori, Thom Huisman,  Steven Kok, Wenson Liu, Renée van der Meer, Esther Meijer, Christiaan Moerkerken, Britt Mudde, Dominique Nolen, Marloes van Noord, Esther Noordzij, Linda Overkleeft, David Post, Kirstie Post, David Rohaan, Jasmijn Visker, Ruben Visser, Lisanne van der Vorm, Michaël Wytzes, Quintin Zwijnenburg

Tweede tijdvak: Jamel Amelo

Focus Beroepsacademie

Yannick Akkermans, Felicia Alibaks, Ilaiysa Argus, Kevin van Asperen, Leonie Bakker, Jesse Beesemer, Sudha Bhaggoe, Shakti Biharie, Manon Bosschaart, Tiffany Boudestein, Yasmina el Bouhouti, Norah Bouwheer, Lisanne Broekhuizen, Rilana Broekhuizen, Brent de Bruin, Julia Burggraaf, Arzum Çavus, Dennis Cok, Brandon Cullens, Cheyenne Dam, Melanie Dam, Precious Duarte, Rens Dubbeld, Rianne van Eck, Daphne van den Eijnden, Delilah Elzerman, Volkan Erciyes, Kirsten Erkelens, Mücahit Eskigil, Duncan Evers, Nigel Francisca, Delana Gezius, Jashwin Ghirah, Jeanine van Gils, Tom van de Graaf, Esra Güçlü, Isabella Hadzic, Sholance van Hees, Cheyenne van der Heijden, Anouk van Hoeven, Marissa Hoogendoorn, Melissa Houweling, Nicole Janse, Megan Kamp, Jane Kanselaar, Irem Karaaslan, Debbie Karremans, Ravdeep Kaur, Müjde Kayhan, Elif Kirli, Mike de Koning, Rowan Kooiker, Lisa Koopman, Dino Korac, Britt Koster, Suzanne Kropman, Niesje van der Leije, Dyon Lopes, Lotte de Man, Lucas Mastenbroek, Akshar Matabadal, Sabreen Mechrout, Wendy van der Meer, Daisy Meijndert, Sacha Molenaar, Quinten van der Most, Lisa Mourits, Gina Mukhtar, Ibrahim Nayir, Ginger Nottroth, Susan Nugteren, Damian van den Oever, Sanne de Olde, Laura Overheid, Laurin Piroe, Romy Podgaïetsky, Florine Poolander, Jhelisa van Putten, Cheyenne Reedijk, Ashley Riegman, Joyce Rogaar, Lenka Sambo, Riëtte Schreuders, Delano Schröter, Bo Schurink, Brenda Sijpenhof, Stefano Sliep, Yuri Sommer, Djordi Sprong, Jennifer Stam, Sigrid Stegman, Beau Stolk, Fabiënne Streefkerk, Yonca Tasbas, Erva Taskapan, Simge Temürlenk, Trisha van Uitert, Sharon van der Ven, Sander Verhoef, Eline Vermaas, Esmee Vermeulen, Jens Vogel, Marsha Voogt, Larissa Vos, Tessa Wagenaar, Ibrahim Wahbi, Britt Weeda, Robinn van de Wetering, Lisa Zilvertand, Jennifer van Zon

Serhat Akcay, Laurens Albers, Mustafa Arslan, Ahmet Baspinar, Fabiënne Bertolin, Prayesh Bhoelai, Koray Biçer, Jeroen Blijenburg, Armin Causevic, Sertan Çetin, Abdul Kadir Çinar, Sefer Demircan, Kylian Drost, Damian Eikelkamp, Tayyip Ergin, Rouché Etnel, Caitlin Evers, Joey Haan, Donny Haan, Jeroen Heijboer, Don Heinrici, Loes Helderop, Mitchel Hoogerheide, Damiën Immink, Roemy Janmohamed, Bregtje van Jole, Dennis de Jong, Oussama Karat, Bahar Koçak, Mitchell Kraaijeveld, Ramon Krijgsman, Luca Lafeber, Quins van der Linden, Benjamin Lockhorst, Tobias Lodder, Nick van Lunteren, Joël Mol, Daphne Josephine Mulder, Ali Kemâl Murat, Tobias van Oort, Randy Oosterbaan, Noah Pelgrom, Dennis Pot, Remco van der Putte, Maceo Ramesar, Bailey de Roo, Harlochan Saini, Sadeq Shahabzadeh, Tim Slinkert, Justin Stek, Martin Stolk, Cederic van der Vegt, Rik Vermeulen, Robin van der Vlist, Antonie van Vugt, Deniz Winkels, Jamall Winter, Fatih Yüksel

Tweede tijdvak: Felicia Alibaks, Sam van den Berg, Kayèn van den Berg, Shakti Biharie, Marco Blok, Berkan Çamdere, Latisha Chantre, Julia Doornhein, Sholance van Hees, Dilara de Jong, Samet Kök, Nisrine Masrhalmi, Cheryl Penning, Joey Reugebrink, Djordi Sprong, Kim van der Valk, Marsha Voogt, Nick van Vugt, Miriam Wahbi, Amir Wali, Melody Weegman, Naomi Wit.

Mirza Altintabak, Davy van Bekkum, Antonio Bozic, Mehmet Can Ekici, Christiaan van Gelder, Tarik Hmiddach, Jamali Kloof, Quinten Krullaards, Nick Witjens

Edudelta College Barendrecht

Na vier jaar hard werken hebben veel leerlingen van het vmbo van Edudelta College hun fel begeerde diploma behaald. Het personeel van de school is erg trots op deze kanjers. Daarom: van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat. Helaas heeft niet iedereen direct zijn afstudeerbewijs in handen gekregen. Zij zullen nog een herexamen moeten afleggen. Voor hen geldt: zet hem op!

De examens bij Edudelta College Barendrecht zijn dit jaar bijzonder goed verlopen. Zowel bij de basisberoepsgerichte als gemengde leerweg hebben 100% van de kandidaten de eindstreep weten te behalen. Bij de kaderberoepsgerichte leerweg was haalden 18 van de 19 kandidaten hun diploma.

Dat is niet alleen een prestatie van de examenkandidaten, maar ook van de docenten die deze leerlingen hebben begeleid naar dit succesvolle moment. Proficiat!

Basisberoepsgerichte leerweg (12)

Giovanni Knoop, Melany Meurs, Nikita Fitskie, Demy Fortes, Ronnie de Jong, Marvin Hekel, Shaquille Hensen, Robin Smit

Tweede tijdvak: Devin Riem, Nino da Cruz Gonçalves, Vanity Mata Lobato, Tim Bakker

Kaderberoepsgerichte leerweg (16)

Jeremy Vonk, Zjoer Karwan, Chayenne Martokarijo, Elze van Schaik, Mandy van der Starre, Lorenzo Brugge, Kevin van Elk, Leander Flach, Darrell van Loon, Haydat Shiferaw Said, Priscilla Gäde, Romano Algoe, Matthew Daalman, Sem Tieben, Rizzy Mout, Bodil Bartels

Tweede tijdvak: Mark Roos, Mecedes de Ruiter

Gemengde leerweg (4)

Nathalie Rog, Stéfan Groen, Kai Hellenbrand, Mitch van Beveren

Tweede tijdvak: Deborah van Vliet

Dalton Lyceum Barendrecht

VWO (58)

Jurre Adelmund, Caitlin Bax, Jessica van den Berg, Dorien van den Bergh, Jesse de Boer, Anne-Fleur Boertje, Jelle Broos, Guido de Bruijn, Lennart Buck, Michel van Dongen, Denny van den Ende, Jesse Fens, Eleonore van Gaasbeek, Stijn Gerritse, Steven van de Graaf, Susanna Halman, Pim Heiden, Cynthia van den Heuvel, Dorien den Hollander, Demi Huijgen, Levi Jansen, Wiebe de Jong, Kirsten Kanneworff, Paulien Kaptein, Sem Kieviets, Maurits de Koning, Floris Kooiman, Chantal Koster, Mark van der Lee, Michelle Marsé, Celeste Mostert, Jorjen Neumann, Robin Niezen, Emma Overweel, Charlotte Penders, Suzanne Raven, Laura Riegman, Larissa Risseeuw, Arthur Roos, Chadi Salmi, Jente Saris, Naomi Sarkun, Kelly Schop, Danique Schop, Laura Schumacher, Julia Sendula, Chun Shing, Joeri Slobbe, Lars Stegman, Larissa van Toor, Guus Twigt, Anke Ummels, Bente Valk, Jari van der Vegt, Laura Verbeek, Iris Vos, Matthijs de Vroome, Tim van Zee

HAVO (109)

Lotte Aartse, Sanne van Adrichem, Mariëlle Agatowski, Robert van Aken, Donna Bakker, Yosha Bakkers, Desiree Bek, Roy van Bekkum, Bo van den Berg, Toni den Boer, Michelle den Boer, James Borst, Dylan ten Bosch, Djavan Braumuller, Kaylee van Brenkelen, Maurice Brons, Pamela Bruinooge, Laura Brussaard, Shiwani Chitaroe, Marana Dam, Onno Davidse, Luc Delmee, Maurice Dentro, Roy Diepenbroek, Gerbrand van Dijk, Ilvy van Dijke, Menno van Driel, Simon Dubbeldam, Esther Eggermont, Tristan Eijkelenboom, Menno van den Ende, Larissa Ester, Joy Gomersbach, Sander Gorter, Jordi Groene, Sterre Groenendijk, Natalia Groenewold, Talitha Guerrero Obando, Ayda Habibi-Kelharoody, Tim Hartman, Frank van Herk, Susan van Heuveln, Arno van Hoek, Timo van der Hoeven, Manon Hollemans, Manon Houwen, Jeffrey Jansen, Jamie Janssen, Bryan de Jong, Lotte Jongkoen, Femke Jongkoen, Arjan Jumelet, Bo Kegge, Mitchell Kentie, Yaïr Kerkmeester, Willem Klok, Nino van der Kruit, Frederiek Kuipers, Iris Leenheer, Kim van der Linden, Daan Loendersloot, Nordin Maach, Torsten van Maanen, Thara Maas, Teun van Mastrigt, Chantal van der Maten, Anouk Merckens, Koen Missaar, Ricky Mook, Djenólan van Mourik, Linamar Neira Güecha, Esmee Noordermeer, Anne Noorman, Kim Plaizier, Rein van de Poll, Vicky de Regt, Mylène Rijshouwer, Tim Romeijn, Jeroen van Rossum, Coen Rotee, Chia-Nien van de Ruit, Marc de Ruiter, Daphne Schipper, Daan Smit, Annelotte Smit, Arnold Smits, Sofie van der Steeg, Yannick Storm, Hannah Tchang, Sarah Terschegget, Rosa Tieben, Valentino Trogrlic, Marja Trogrlic, Rick Verhoeven, Wouter Vermeulen, Justin van Vliet, Duncan de Voogt, Tom ten Voorde, Coosje van der Vorm, Mick Vosselman, Lisa de Vries, Justin van Vugt, Jara van der Wiele, Yaela Willemstein, Isabeau de Wit, Joyce de Wolff, Sarah Wouters, Romana van der Zwart, Iris Zwartbol

MAVO (110)

Lotte van Adrighem, Ozan Akdag, Gino van Arkel, Julia Arts, Sanne Beenhakker, Daniëlle Bek, Anthony Benci, Fleur van Bennekum, Vincent Bernhard, Marly Bierhuizen, Ilona Boekhout, Julian den Boer, Suzanne Bonte, Vince Bontes, Julia Bout, Shannen Bouwen, Geneva van Breugel, Kathy van Broekhoven, Amy van Buren, Beryl Capelle, Achraf Chettou, Lars Claris, Mees Deppe, Bob Diepenbroek, La’Desha van Diggele, Iris Doesburg, Tom van der Donk, Masi Durdu, Celesta van Eijk, Dana Enser, Malou Frederiks, Laurette van Gent, Esmée van der Giessen, Rudi van Goch, Boris van Grevenbroek, Giovanni Haak, Niels de Haan, Raqisha Hansen, Janneke Heijboer, Roy van der Heijden, Sarah Hinten, Julia Hofsteede, Marloes den Hollander, Mandy Hoogendoorn, Randy Horstink, Cheyenne van den Hurk, Ismay Jansens, Sebastiaan Jonkman, Thomas Kampman, Marije Ketelaar, Dilan Kizilgöz, Sanne Klein Ganseij, Michelle Kocken, Richelle van Kol, Dion van Kralingen, Lorenzo Kruit, Niels Kuif, Giovanni Langerak, Anne Floor Laurens, Kimberley van Leeuwen, Luc van Leeuwen, Esmée Leijdekkers, Jorien van Lievenoogen, Rick Lommel, Nienke Markus, Noëlle van Marlen, Anass Masrhalmi, Mark Meijer, Deniz Mersin, Ayyoub Mesaoudi, Niels Moonen, Soner Mouzafer Oglou, Joëlla Nagar, Channi Neuteboom, Mandy Offermeijer, Laura Onnink, Defne Peker, Chayenne van der Poel, Ovik Pogosjan, Andrew de Prouw, Steven Raghoenath, Viraash Ramtahalsing, Howard van der Ree, Michelle Reins, Anne Rienstra, Saffaanah Rietmeijer, Julia Robben, Max van Roey, Malou Roos, Julia Scheffer, Sofie Schilling, Jessica Schootemeijer, Jamie Smitskamp, Chayenne Smorenberg, Nikki Sondag, Anne Tackenberg, Anish Toelaram, Lukas Valster, Merel Vegter, Esther Verhoeven, Joeri Visser, Ben Vorsteveld, Josh de Vré, Juliette de Vries, Jasper de Vries, Nino Wakkee, Jeroen van der Wal, Jari Warris, Emma van Wijk, Susie Wittenbols



Bekijk hier meer artikels uit de categorie Onderwijs



« | »