Leerlingen van De Draaimolen krijgen judoles
Woensdag 15 november 2017 (31 sec)
BARENDRECHT – De afgelopen weken hebben de bovenbouwgroepen van OBS De Draaimolen judoles gekregen. Deze lessen werden verzorgd door JCR Judo. Tijdens deze lessen leerden de leerlingen een veilige valtechniek en deden ze diverse oefeningen, die bij judo nodig zijn. Uiteraard werden er ook een aantal worpen geoefend.
Aan het eind van de gastlessen verlieten alle kinderen de gymzaal erg enthousiast. Ze hadden een goed beeld gekregen van de basisregels en afspraken bij judo en van wat er verder allemaal bij judo komt kijken.
Foto’s: Leerlingen van De Draaimolen krijgen judoles – https://t.co/ZL8x267vy9 #onderwijs #Barendrecht pic.twitter.com/eccoQQMmAu
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 15, 2017
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025