Feestelijke opening Plusklas CBS Smitshoek
Dinsdag 31 januari 2017 (1 min, 3 sec)
BARENDRECHT – Het basisschoolonderwijs in Nederland is gebaseerd op de ‘gemiddelde’ leerling. In heel veel gevallen werkt dit prima, maar voor sommige kinderen biedt dit onvoldoende uitdaging. Dit was voor CBS Smitshoek een goede reden om eind vorig jaar te starten met een Plusklas. Vorige week is deze klas feestelijk geopend door wethouder Peter Luijendijk (onderwijs).
Marieke Zijderveld, directeur van de school: “Ik ben enorm trots op deze plusklas. Elke dinsdag komen deze kinderen bij elkaar en worden zij begeleid door een docent en een paar ouders. Daar krijgen zij een aantrekkelijk plusprogramma voorgeschoteld. Denk bijvoorbeeld aan leren programmeren, debatteren of filosoferen. Maar we bieden ook Spaans aan en de kinderen werken aan Pittige Plus projecten.”
Feestelijke opening
De feestelijke opening was voorbereid door enkele leerlingen van de Plusklas. Aan alles was gedacht; een uitnodiging voor de wethouder, de openingshandeling, een welkomstwoord, een speech, een dankwoord, een hapje en een drankje.
Nadat wethouder Peter Luijendijk door een ‘krantendeur’ was gelopen, was de Plusklas officieel geopend. Om dit feestelijke moment nog meer te vieren werd er nog een fles kinderchampagne geopend en hebben de wethouder en een paar kinderen getoast op dit mooie moment.
Foto’s: Feestelijke opening Plusklas CBS Smitshoek – https://t.co/4RNOKUMoE0 #Smitshoek #Barendrecht pic.twitter.com/lLwgkJGiDb
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 31, 2017
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025