Koningsspelen op Het Kompas gestart met een vrolijke dans
Vrijdag 22 april 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Alle leerlingen van CBS Het Kompas zijn de Koningsspelen vanochtend (Vrijdag 22 april 2016) met muziek en dans begonnen. Op het schoolplein aan de Van Ravesteyndreef werd gezongen, gesprongen en gedanst op Hupsakee, het lied voor de opening van de Koningsspelen. Na afloop liet iedere klas luid en duidelijk zijn yell horen.
Nadat de leerlingen binnen even hebben gepauzeerd en gegeten was het tijd om te gaan spelen: de onderbouw gaat spelletjes spelen op het schoolplein. De bovenbouw gaat vandaag (Vrijdag 22 april 2016) op vossenjacht.
Foto’s
Heb je vandaag (Vrijdag 22 april 2016) zelf foto’s gemaakt bij de Koningsspelen in Barendrecht? Stuur je foto(‘s) inclusief de naam vd school in via deze pagina, per e-mail naar nieuws [@] barendrechtnu.nl of via Twitter/Facebook. Vanavond (Vrijdag 22 april 2016) volgt een artikel met een overzicht van alle ingezonden foto’s en de foto’s van scholen.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025