Nieuw op de Middenbaan: Makelaar YESS Real Estate Barendrecht
Donderdag 10 april 2025 (42 sec)
BARENDRECHT – Vanaf aanstaande maandag is “Makelaardij YESS Real Estate Barendrecht” gevestigd aan de Middenbaan 93 in Barendrecht. Het winkelpand kwam eind 2024 leeg te staan nadat ‘Zeg maar Mar’ hier na ruim 6 jaar vertrok in verband met het pensioen.
YESS Real Estate: “Wij hebben flink moeten verbouwen, maar het einde is in zicht! Wij hebben super veel zin om ons nieuwe, mooie kantoor te betreden.” Het nieuwe kantoor aan de Middenbaan is morgen (Vrijdag 11 april 2025) nog gesloten vanwege de verhuizing, vanaf maandag zou de ruimte in gebruik moeten worden genomen.
Opening
“Op donderdag 24 april tussen 13.00 uur en 17.00 uur is de officiële opening van ons nieuwe kantoor! Je bent van harte welkom om een kopje koffie of thee te komen drinken“, aldus de makelaar in een online bericht. De makelaar zat voorheen gevestigd in een kantoorpand aan de Bergen/Flensburg op bedrijventerrein Vaanpark.
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026