Glas in lood raam gestolen uit gevel van nieuwbouw De Weypoort op de Middenbaan
Dinsdag 11 april 2023 (29 sec)
BARENDRECHT – Sinds januari wordt er gewerkt aan de uitbouw/nieuwbouw van kaaswinkel De Weypoort aan de Middenbaan in Barendrecht. Omstreeks 12:30 uur vanmiddag (Dinsdag 11 april 2023) is, terwijl de bouwwerkzaamheden nog bezig zijn, een nieuw glas in lood raam voor in de gevel van het gebouw gestolen. Langs de gevel staat een stelling.
De kaashandel op Facebook: “Wie heeft net onze glas en lood plaat gestolen? Het is net gebeurd. willen jullie hem terug brengen? Per direct als het kan!”
De opening van de nieuwe kaaswinkel staat gepland voor aanstaande vrijdag. Sven Kramer verricht dan om 10:00 uur de officiële opening.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025