Officiële opening van Lopers Company Carnisse Veste gevierd met OpeningsRun
Woensdag 5 september 2018 (57 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen zaterdag is de nieuwe Lopers Company winkel op de Carnisse Veste officieel geopend. Om de opening te vieren werd er een OpeningsRun van 10 kilometer door Barendrecht gelopen. De finish was in de winkel op de Carnisse Veste.
Paola & Raymond van de Lopers Company: “Met de opening van de loopspeciaalzaak in winkelcentrum Carnisse Veste te Barendrecht is er nu ook aan de zuidkant van het Rijnmondgebied tot en met de Hoeksche Waard nu een echte loopspecialist in de buurt.”
Lopers Company
In de winkel (Van Beuningenhaven 34) ligt een uitgebreid assortiment van noodzakelijke kleding en accessoires en ook over het optimaal gebruiken van een hardloophorloge bij je inspanningen is wijze raad beschikbaar. Tevens zijn er diverse boeken over voeding, training en lopen beschikbaar.
Natuurlijk is er in de winkel ook regelmatig iets extra’s te beleven: er worden reizen georganiseerd, kennismakingsloopjes, funruns, trainingsloopjes en testruns om eens een schoen van een (ander) merk te ervaren.
Foto’s: Lopers Company / Mirjam van Raamsdonk
Foto’s: Officiële opening van Lopers Company Carnisse Veste gevierd met OpeningsRun – https://t.co/njw9kfG9qc #LopersCompany #Barendrecht pic.twitter.com/uNiTD7JjdF
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 5, 2018
Recent nieuws
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025