Tijdelijke winkel voor Terre des Hommes aan de Middenbaan na flinke waterschade door noodweer
Zondag 10 juni 2018 (54 sec)
BARENDRECHT Bij de Terre des Hommes winkel Barendrecht is flinke waterschade ontstaan na het noodweer van dinsdag 29 mei jl. Terre des Hommes: “Wij zijn blij dat de verhuurder ons in staat heeft gesteld op een hogere gelegen verdieping van het huidige pand een tijdelijke winkel op te zetten.”
Er is afgelopen week met man en macht gewerkt om dit mogelijk te maken. Inmiddels kan de winkel weer worden bezocht. De ingang bevindt zich aan de rechterkant van het Kruidvat op Middenbaan 74a. Het afleveren van goederen kan ook via deze ingang.
De opbrengst van de verkoop van artikelen komt ten goede aan de Terre des Hommes projecten. Met als doel kinderuitbuiting te stoppen. De openings- en aanlevertijden blijven dinsdag t/m zaterdag van 10:00-17:00 uur.
Foto: M.A. Poley
Terre des Hommes Barendrecht (Middenbaan/Onderlangs) is nog gesloten na de eerdere wateroverlast: “Water heeft best hoog gestaan. De complete winkel en magazijn zijn ondergelopen. Vandaag (Zondag 10 juni 2018) gaan we weer verder om op te ruimen 💪 We hopen snel weer open te kunnen.” pic.twitter.com/i05YKYbgz2
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 31, 2018
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026