Spinning clinic bij Aad van Loon Sport haalt €9.593 op voor Leontienhuis
Zondag 21 juni 2015 (34 sec)
BARENDRECHT – Vrijdagavond is bij Aad van Loon Sport €9.593,50 opgehaald voor het Leontienhuis. Leontien van Moorsel gaf 2 spinningclinics in het sportcentrum. De 44 deelnemers hebben per persoon minimaal € 100,- betaald om mee te kunnen doen.
Leontien liet de deelnemers afzien, zoals zij dat ook had gedaan in haar sportieve carrière. Maar de zwaarste strijd die zij geleverd heeft, is de strijd tegen haar eetstoornis anorexia, zo vertelde ze aan het begin van elke spinningclinic. Naast de sportieve activiteiten was er een wijnproeverij en wijnverkoop van biologische wijnen van Vinos Quixote.
Het Leontienhuis is een opvanghuis voor kinderen en hun ouders die met een eetstoornis te maken hebben. Het wordt 9 juli officieel geopend door Koninging Maxima.
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026