Boek over Barendrechtse Fanfare overhandigd
Maandag 26 januari 2015 (49 sec)
BARENDRECHT – In aanwezigheid van 22 vrijwilligers van de Historische Vereniging Barendrecht heeft Cees Blinde, Erevoorzitter van Harmonievereniging Barendrecht, afgelopen dinsdagochtend de historie van Barendrechts Fanfare en de daaruit voortvloeiende Harmonievereniging Barendrecht, in boekvorm aan voorzitter Janny Schaap overhandigd.
Cees Blinde begon zijn speech met de mededeling dat hij 78 jaar geleden datzelfde pand voor het eerst betrad. Hij ging namelijk naar de lagere school die toen in dit pand gevestigd was.
Fanfare
Blinde memoreerde ook het feit dat hij 5 jaar gelden op verzoek van HVB een artikel schreef over de Fanfare. Hij is toen wekenlang op dinsdag in hun archief gedoken. Daar vond hij zoveel materiaal naast alles wat de muziekvereniging nog overhad (na een flinke lekkage was er veel verloren gegaan) dat hij er wel een boek over zou kunnen vullen. Daar is hij toen ook maar aan begonnen met als resultaat een prachtig boekwerk dat voor €17,50 te koop is via de website van Harmonievereniging Barendrecht harmoniebarendrecht.nl en ook bij de Historische Vereniging Barendrecht.
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026