Leerlingen De Driehoek ontbijten met de burgemeester en wethouders
Dinsdag 4 november 2014 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Tijdens de week van Het Nationaal Schoolontbijt, waarin ruim 500.000 kinderen samen ontbijten op zo’n 2.500 basisscholen, vindt ook het Burgemeestersontbijt plaats. In Barendrecht deden burgemeester Jan van Belzen en de wethouders mee aan het gezamenlijk ontbijt op het gemeentehuis, net als in circa 225 andere Nederlandse gemeenten.
De Driehoek
Leerlingen van basisschool De Driehoek ontbeten vanochtend (Dinsdag 4 november 2014) samen met de burgemeester en wethouders. De groep, 35 kinderen uit groep 8, nam zelf het ontbijt mee naar de raadszaal in het gemeentehuis. Hier aten ze gezamenlijk het ontbijtje op.
Voorafgaand aan het ontbijt, betaalde burgemeester van Belzen symbolisch voor zijn ontbijtje met een donatie aan Make-A-Wish Nederland, het goede doel van het Nationaal Schoolontbijt dit jaar. Een leerling nam de cheque t.w.v. €100,00 in ontvangst.
Make-A-Wish Nederland vervult de liefste wens van kinderen en jongeren tussen 3 en 18 jaar met een levensbedreigende ziekte.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026