Barendrechtse ontuchtverdachte blijft 90 dagen langer vastzitten, inmiddels zeker 22 slachtoffers
Donderdag 26 september 2024 (41 sec)
BARENDRECHT – De 45-jarige man uit Barendrecht die wordt verdacht van ontucht met minderjarigen, verscheen vandaag (Donderdag 26 september 2024) voor de raadkamer van de rechtbank Rotterdam. Die besliste dat de man voorlopig 90 dagen langer vast blijft zitten.
De man kwam in beeld nadat er aangifte tegen hem was gedaan en hij zichzelf gemeld had bij een politiebureau. De verdachte verklaarde eerder bij de politie over het misbruik van 19 slachtoffers. Inmiddels is duidelijk dat er nog zeker 3 andere slachtoffers zijn.
Sinds de aanhouding van de 45-jarige verdachte doet een rechercheteam van de politie in opdracht van twee officieren van justitie grootschalig onderzoek naar wat zich heeft afgespeeld. Dat onderzoek is nog in volle gang.
Zie ook: Woning ontuchtverdachte opnieuw beklad nadat gemeente camera’s plaatst: “dood”
Recent nieuws
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025