Suppers maken water rond Havenhoofd schoon: Verkeersbord en kentekenplaat uit het water gevist
Zondag 25 september 2022 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen donderdag vond de ‘Clean up on Tour’ plaats bij het Havenhoofd in Barendrecht. Tijdens de ‘Clean up’ gaan deelnemers op een SUP board het water op en ruimen ze afval op. Dat afval kan op het water drijven of tussen het riet vast zitten.
Donderdagmiddag ging een vaste groep ‘schoonmakers’ het water op om de waterwegen rond het Havenhoofd schoon te maken, om 17:00 uur gingen nog een aantal deelnemers het water op die zich hadden aangemeld voor de ‘schoonmaak tour’.
De deelnemers die eerder ook in steden als Den haag en Rotterdam het water hadden schoongemaakt waren positief verrast over Carnisselande: Gemiddeld genomen was het water hier al erg schoon. Desalniettemin werden er weer wat vreemde objecten uit het water gevist, waaronder een verkeersbord, de kentekenplaat van een auto en een fietswiel.
De Clean up on Tour is een initiatief van het Watersportverbond.
Foto’s: Suppers maken water rond Havenhoofd schoon: Verkeersbord en kentekenplaat uit het water gevist – https://t.co/fbnf3ozXPy #Havenhoofd #Barendrecht pic.twitter.com/vPerAt2TTr
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 25, 2022
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026