FOTO’S: Sneeuwpret in Barendrecht
Zondag 7 februari 2021 (51 sec)
BARENDRECHT – [Ingezonden foto’s] De verse laag sneeuw van vannacht (Zondag 7 februari 2021) stond vandaag (Zondag 7 februari 2021) weer garant voor veel sneeuwpret in Barendrecht. Mensen trokken erop uit voor een wandeling in de sneeuw, er werden sneeuwpoppen gemaakt, er werd met de slee van de helling gegleden en uiteraard vonden er sneeuwballengevechten plaats.
Aan de oproep van BarendrechtNU om mooie en gezellige sneeuwfoto’s in te sturen is massaal gehoor gegeven. Bekijk hier een selectie van de vele ingezonden foto’s. (ivm de grote hoeveelheid foto’s via diverse kanalen is het helaas niet gelukt om alle omschrijvingen per foto bij iedere foto te plaatsen – Indien (technisch) mogelijk zal hier morgen (Maandag 8 februari 2021) nog een lijst met de namen van alle inzenders worden toegevoegd).
Zie ook: De sneeuwfotoserie van BarendrechtNU van vanochtend.
Update, nog een aantal ingezonden foto’s na publicatie van dit bericht:
Nog een selectie van ingezonden #sneeuw foto’s uit #Barendrecht van o.a. Mayra Schultz (1+2), Kirsten Van Uffelen (3e) en Piet Blom (4e foto). pic.twitter.com/16abRAR5dM
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) February 10, 2021
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025