Jarige Jan Sluymers (99) door buren verrast aan de Lavendelhof
Vrijdag 9 augustus 2019 (31 sec)
BARENDRECHT – Vanmorgen werd Jan Sluymers uit Barendrecht door zijn buren aan de Lavendelhof verrast met een muzikale ‘wekker’. Vandaag (Vrijdag 9 augustus 2019) viert meneer Sluymers zijn 99 ste verjaardag en zijn buurman Maarten Kooiman wilde deze dag niet zomaar voorbij laten gaan.
De buurman regelde een draaiogel voor Jan, het draaiorgel van Jan van Eijk & Zn, bekend van de Middenbaan en de weekmarkt.
Om 9.00 uur vanochtend (Vrijdag 9 augustus 2019) kwam de jarige naar het pleintje voor de Lavendelhof en zodra Jan beneden was begon het draaiorgel voor hem te spelen. Het was een totale verrassing voor hem en hij genoot zichtbaar van alle aandacht van buurtbewoners.
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025