Werkzaamheden aan het spoor: Hele week helft minder treinen vanaf station Barendrecht
Maandag 30 juli 2018 (30 sec)
BARENDRECHT – Vanaf vandaag (Maandag 30 juli 2018) (maandag 30 juli) tot en met maandag 6 augustus 00.40 uur rijden er minder treinen vanaf station Barendrecht. In deze week worden er werkzaamheden uitgevoerd aan het spoor.
De NS spreekt op haar website over een “gewijzigde dienstregeling zonder extra reistijd”. De vervoerder blijkt echter de helft van alle ritten te hebben geschrapt en de overblijvende ritten enkele minuten te hebben verschoven t.o.v. de reguliere dienstregeling:
Treinen richtingen Rotterdam vertrekken om 11 en 41 minuten over het hele uur. Treinen richtingen Dordrecht vertrekken om 9 en 39 minuten over het hele uur. Raadpleeg de NS reisplanner voor de meest actuele reisinformatie.
Recent nieuws
-
Twee Rotterdammers (18) na achtervolging aangehouden voor auto inbraken in wijk Molenvliet
Zondag 6 september 2026
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker officieel geopend: Van verwoestende brand naar volledig nieuw hoofdgebouw
Zaterdag 5 september 2026
-
Man veroordeeld voor diefstal van trailer aan de Lübeck: Auto weggeduwd en trailer meegenomen
Zaterdag 5 september 2026
-
Politiehond springt in sloot en bijt vluchtende Duitser in het water langs de Dierensteinweg
Zondag 30 augustus 2026
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026