Twee weekenden geen treinen vanaf station Barendrecht door werkzaamheden
Woensdag 27 juni 2018 (43 sec)
BARENDRECHT – Er zullen komend en volgend weekend geen treinen rijden vanaf station Barendrecht. Op zaterdag 30 juni, zondag 1 juli, zaterdag 7 juli en zondag 8 juli worden er werkzaamheden uitgevoerd aan het spoor.
Er rijden geen treinen tussen Rotterdam Centraal en Zwijndrecht en de dienstregeling tussen Zwijndrecht en Dordrecht is aangepast. Er moet rekening worden gehouden met een extra reistijd van een half uur. De NS zet stopbussen in vanaf station Barendrecht
Alternatief vervoer
Vanaf station Barendrecht zet de NS stopbussen in om richting Rotterdam en Dordrecht te kunnen reizen:
- Er rijden stopbussen tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht
- Er rijden Snelbussen tussen Schiedam Centrum en Zwijndrecht
De NS-stopbussen vertrekken voor beide richtingen (Dordrecht en Rotterdam) aan het Zuideinde, direct naast station Barendrecht aan de kant van bedrijventerrein Dierenstein. (Let op: Dat is dus NIET bij de bushaltes van o.a de RET aan de voorzijde van het station.)
Recent nieuws
-
Binnenkort nieuw aan het Onderlangs: Pilates studio “Pilates Society”
Zaterdag 1 november 2025
-
Van 12:00 – 16:00 uur: Griezelen in winkelcentrum Carnisse Veste
Zaterdag 1 november 2025
-
Twee jaar cel voor babbeltruc oplichter die werd opgepakt aan de Kempenaar… en daarna nog 3x iemand heeft opgelicht
Vrijdag 31 oktober 2025
-
Kipperij opent eind november nieuw op de Middenbaan
Donderdag 30 oktober 2025
-
30-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025