Draaiorgelmuziek voor bewoners Borgstede: Meezingen en voetjes van de vloer
Vrijdag 9 februari 2018 (42 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen woensdagmiddag is Dhr Meijer in Borgstede geweest met een van zijn draaiorgels. Dit keer kwam hij met een klein orgel dat speciaal voor binnengebruik is: “Het was een volle zaal en de bewoners hebben er volop van genoten!”
Veel bewoners kennen Dhr Meijer omdat hij al jarenlang op de markt staat hier in Barendrecht. Je zag het enthousiasme van een bewoner die heerlijk mee heeft staan zingen, net zoals de rest van de bewoners. Ook waagde een aantal dames zich op de dansvloer en gingen de voetjes van de vloer!
Uit het orgel kwamen o.a. oude Amsterdamse liedjes, tunes van televisieprogramma’s (ja zuster, nee zuster) en oude bekende nummers die er naar hartenlust mee werden gezongen. Marjan Beekman namens Borgstede: “We kunnen terug kijken op een geslaagde gezellige middag en we zullen Dhr Meijer zeker terug vragen!“
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025