CVV Spirit start nieuwe traditie met de 1e editie van Blacklight Volleybaltoernooi
Maandag 8 januari 2018 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] In sporthal de Vrijenburgpoort was er afgelopen zaterdag (6 januari) een primeur te beleven. Voor het eerst in de historie van CVV-Spirit vond het nieuwjaarstoernooi volledig in blacklight plaats!
In een volledig verduisterde sporthal werd met behulp van UV-Lampen alleen het speelveld, het net en de bal verlicht (‘glow in the dark‘). Ook het grote aantal aanwezige teams speelden met fluoriserende kleding, schmink en attributen hier creatief op in.
Na een spannende en zeer spectaculaire avond won iets voor middernacht Teampie O.J.A. de finale.
Na het succes van afgelopen editie is besloten om het nieuwjaarstoernooi ook volgend jaar opnieuw in Blacklight te organiseren.
Foto: Winnaars van het blacklight volleybaltoernooi: Teampie O.J.A. (Artikel + foto’s: https://t.co/dkCtjLMSHj) #Barendrecht pic.twitter.com/Jza2OuHEtX
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 8, 2018
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025