Slachtoffer zoekt getuigen van dubbele aanrijding met vrachtwagens op A15
Woensdag 20 september 2017 (1 min, 1 sec)
BARENDRECHT – Het slachtoffer van een aanrijding op de A15 bij Barendrecht is enkele maanden na het incident op zoek naar getuigen. De afhandeling van de schade blijkt namelijk moeilijk te verlopen “omdat de schuldige uit het buitenland komt” en er daarom getuigen nodig zijn, aldus het slachtoffer.
De aanrijding vond op 17 mei (2017) rond 16:15 uur plaats op de A15 tussen de 1e Barendrechtseweg en knooppunt Ridderster, vlak na de opsplitsing van de hoofdrijbaan en parallelbaan.
Aanrijding
De vrouw werd op 17 mei twee maal aangereden door een vrachtwagen. Een chauffeur uit het Oostblok raakte haar voertuig als eerste waarna ze in haar auto over de weg werd geslingerd, het voertuig kwam tegen de rijrichting in op de snelweg tot stilstand. Vervolgens botste een andere vrachtwagen ook tegen haar auto.
“Daarna kon ik gelukkig nog zelfstandig naar de vluchtstrook rijden. Nu zoek ik getuigen die het ongeluk hebben zien gebeuren aangezien het een moeilijke zaak is omdat de schuldige uit het buitenland komt. En ik de man zelf niet heb kunnen spreken omdat ik naar het ziekenhuis werd vervoerd“, aldus de vrouw
Bent u getuige geweest van het ongeval, dan kunt u contact opnemen met BarendrechtNU zodat we u in contact kunnen brengen met de betreffende vrouw.
Recent nieuws
-
Zes aanhoudingen bij ladingdiefstal op bedrijventerrein in Barendrecht
Zondag 5 april 2026
-
Jongeren onwel bij feestje in woning aan de Punter, meerdere ambulances ingezet
Zaterdag 4 april 2026
-
Slachtoffer gewond bij straatroof door 4 jongens aan de Boeier
Dinsdag 31 maart 2026
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026