Behulpzame getuigen gezocht van aanrijding op invalidenparkeerplaats van Beuningenhaven
Maandag 29 mei 2017
(54 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Op maandag 15 mei is een automobilist tegen een geparkeerde auto op de invalidenparkeerplaats aan de Van Beuningenhaven/Ommerenhaven gereden. De eigenaresse van de beschadigde auto was op dat moment niet in de buurt, maar twee werklui die het zagen gebeuren hebben de gegevens van de veroorzaker genoteerd.
De vrouw is nu op zoek naar deze twee behulpzame werklieden. Mogelijk waren ze aan het werk in/rond het winkelcentrum: “Deze mannen waren werkmensen die waarschijnlijk ergens aan het werk geweest zijn in een van de winkels in winkelcentrum Carnisseveste (…) ze zijn gelukkig voor mij zo goed geweest om alles te noteren, omdat de mevrouw die de schade heeft veroorzaakt zonder pardon is weggereden.”
Getuigen
Er is inmiddels aangifte gedaan omdat van de veroorzaker alleen een kenteken bekend is. Vanwege de afhandeling met de verzekering is de vrouw nu op zoek naar de twee getuigen, hiervan is ze namelijk vergeten de namen te vragen. Bent of kent u deze getuige of was u zelf getuige van de aanrijding? Neem dan contact op zodat we u in contact kunnen brengen met deze mevrouw.
Recent nieuws
-
18- 23 april: Avond- en nachtelijke werkzaamheden aan de 1e en 2e Barendrechtseweg
Zondag 18 april 2021
-
Jongen (16) overleden door ontploffing in woning aan de Rietgors
Zaterdag 17 april 2021
-
16-jarige overleden bij incident in woning aan de Rietgors, drie minderjarigen aangehouden
Vrijdag 16 april 2021
-
Vuurwapens, 5kg cocaïne, taser en €150.000 aangetroffen bij onderzoek in woning aan de Wilgenwede
Vrijdag 16 april 2021
-
Appartementencomplex De Nieuwe Botter Barendrecht bereikt hoogste punt
Dinsdag 13 april 2021