Behulpzame getuigen gezocht van aanrijding op invalidenparkeerplaats van Beuningenhaven
Maandag 29 mei 2017 (54 sec)
BARENDRECHT – Op maandag 15 mei is een automobilist tegen een geparkeerde auto op de invalidenparkeerplaats aan de Van Beuningenhaven/Ommerenhaven gereden. De eigenaresse van de beschadigde auto was op dat moment niet in de buurt, maar twee werklui die het zagen gebeuren hebben de gegevens van de veroorzaker genoteerd.
De vrouw is nu op zoek naar deze twee behulpzame werklieden. Mogelijk waren ze aan het werk in/rond het winkelcentrum: “Deze mannen waren werkmensen die waarschijnlijk ergens aan het werk geweest zijn in een van de winkels in winkelcentrum Carnisseveste (…) ze zijn gelukkig voor mij zo goed geweest om alles te noteren, omdat de mevrouw die de schade heeft veroorzaakt zonder pardon is weggereden.”
Getuigen
Er is inmiddels aangifte gedaan omdat van de veroorzaker alleen een kenteken bekend is. Vanwege de afhandeling met de verzekering is de vrouw nu op zoek naar de twee getuigen, hiervan is ze namelijk vergeten de namen te vragen. Bent of kent u deze getuige of was u zelf getuige van de aanrijding? Neem dan contact op zodat we u in contact kunnen brengen met deze mevrouw.
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025