Huwelijk vieren met sprong van duikplank in Inge de Bruijn Zwembad
Donderdag 11 mei 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Susanne en Robert uit Barendrecht sprongen gisterochtend (Woensdag 10 mei 2017) samen met hun 4 kinderen in het grote bad van het Inge de Bruijn Zwembad. Het koppel sprong ‘s ochtends vroeg in hun trouwkleding van de duikplank.
Zijn ze sinds kort getrouwd, zou je je afvragen? Nee, Susanne en Robert zijn op 15 mei al 2 jaar getrouwd, maar besloten om dit ieder jaar op een leuke manier te vieren.
Huwelijk vieren
Vorig jaar werd er een trouwfeest georganiseerd waarbij vrienden en familie allemaal in trouwkleding kwamen, resultaat: minimaal 50 bruidjes en bruidegommen op één feestje. Dit jaar werd er gekozen voor een niet alledaagse fotoshoot met de kinderen: iedereen in de nette trouwkleding in het zwembad(water). Een grote plons in het diepe om dé foto te maken mocht hierbij uiteraard niet ontbreken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025