Medewerkers gemeente in een nieuw duurzaam jasje gestoken
Donderdag 9 februari 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Medewerkers van de gemeentelijke groenvoorziening, riolering, afvalinzameling, begraafplaatsen en sportaccommodaties dragen sinds kort alleen nog maar duurzame bedrijfskleding. En daar zijn ze trots op!
De kleding is ingekocht door de BAR-organisatie van de gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk en bevat alleen kunststoffen die kunnen worden hergebruikt. Op deze manier wordt verspilling van grondstoffen voorkomen. Alle oude kleding wordt verwerkt tot andere producten. U herkent de medewerkers van de gemeente aan de slogan ‘Uw Gemeente aan de Slag’. Deze slogan staat ook op de bedrijfswagens.
Ook deelnemers aan werkgelegenheidsprojecten gaan de duurzame bedrijfskleding dragen. Maar eerst wordt de huidige kleding opgemaakt om verspilling te voorkomen. U herkent deze medewerkers aan het opschrift ‘Mensenwerk’ of de oude term ‘werkstagiaire’ op hun kleding.
De nieuwe kleding wordt gemaakt in de Europese Unie en loopt vooruit op alle toekomstige veiligheidsnormen. Zo zijn er bijvoorbeeld grotere gele reflecterende vlakken.
Foto: Gemeente Barendrecht, Rob Kamminga
In deze outfits ziet u de komende tijd onze medewerkers beheer & onderhoud. Eerste gemeenten met 100% duurzame bedrijfskleding! pic.twitter.com/Gt9HXm2WKz
— Lennart vd Linden (@lennartvdlinden) February 3, 2017
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025