Defecte trein in spoortunnel oorzaak van treinuitval in ochtendspits
Woensdag 7 december 2016 (53 sec)
BARENDRECHT – Een defecte trein in de spoortunnel van Barendrecht heeft vanochtend (Woensdag 7 december 2016) voor de uitval van diverse treinritten gezorgd. Tussen 8 en 10 uur ‘s ochtends was er geen tot zeer beperkt treinverkeer mogelijk.
ProRail geeft aan dat een defecte trein de oorzaak was van de storing, volgens de NS was dit gerelateerd aan de werkzaamheden die werden uitgevoerd op het station.
Calamiteitenmodus
Door de storing ging de tunnel in ‘calamiteitenmodus’: reizigers werden verzocht het station te verlaten en ook inchecken bij de OV poortjes was niet mogelijk. De storing is na een half uur opgelost waarna het treinverkeer weer door de tunnel mocht. ProRail heeft vervolgens nog een klein uur doorgewerkt om de werkzaamheden af te ronden.
Seinstoring
Gisteren ondervonden reizigers op station Barendrecht in de ochtendspits ook al hinder, toen vielen er diverse ritten uit en was er vertraging door een seinstoring.
Even geen treinen in de spits. Niet omdat je het wilt maar omdat het kan. #barendrecht @NS_online pic.twitter.com/J6jr1jiSCf
— Nico Laban (@n_laban) December 7, 2016
Foto: Werkzaamheden (gisteravond) op station Barendrecht
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025