Kennismaken met schietsport tijdens open huis ssv De Vrijheid
Zondag 29 mei 2016 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Wie kennis wilde maken met de schietsport kon gisteren (Zaterdag 28 mei 2016) terecht op de open dag van Schietsportvereniging De Vrijheid aan de 1e Barendrechtseweg. De vereniging hield open huis voor alle geïnteresseerden en bood daarbij de mogelijkheid om zelf een schot te wagen op één van de schietbanen die de club rijk is.
Naast het schieten met handwapens kon er ook een poging worden gedaan om met een handboog te schieten. Verspreid over de dag hebben enkele tientallen personen een poging gewaagd op de baan. De schietsportvereniging, inmiddels zo’n 100 leden groot, hoopt dat het ledenaantal dankzij het open huis de komende tijd verder op zal lopen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025