Voordijk Event bij Peter Terlouw
Dinsdag 17 mei 2016
(30 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen zaterdag werd bij Peter Terlouw Tweewielers het ‘Voordijk Event’ gehouden. Het terrein rond de winkel werd gebruikt om (heel) veel fietsen te kunnen laten zien aan de bezoekers, daarnaast kon er een testrit worden gemaakt.
Bij Opnieuw & Co konden bezoekers terecht bij de boekenmarkt en was er voor de kinderen een springkussen. Voor de hongerige bezoeker was er uiteraard een hapje en drankje (of ijsje).
Voor wie er deze keer niet bij kon zijn: “Niet getreurd. Dit gaan wij zeker vaker doen, en u bent natuurlijk altijd hartelijk welkom in onze winkel!“, aldus Peter Terlouw op Facebook.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
A29 weer open na ernstig ongeval bij uitgang Heinenoordtunnel
Zondag 7 maart 2021
-
Nieuw op de Middenbaan: Alles in één schoonheidssalon MACE Beauty
Zondag 7 maart 2021
-
KNLTB roept Tennisvereniging Barendrecht uit tot vereniging van het jaar
Zondag 7 maart 2021
-
Kippie lanceert in april nieuwe Vissie pilotwinkel in de Carnisse Veste
Zaterdag 6 maart 2021
-
Nazaat van Anne Frankboom geplant in het centrum van Barendrecht: “Optimisme en vertrouwen in de toekomst”
Zaterdag 6 maart 2021