Dodenherdenking bij het monument op het Doormanplein
Woensdag 4 mei 2016 (23 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] In de Dorpskerk en bij het monument op het Doormanplein werd vanavond (Woensdag 4 mei 2016) de Nationale Dodenherdenking gehouden. Voorafgaand aan de twee minuten stilte op het Doormanplein vond er een bijeenkomst plaats in de Dorpskerk.
Dit jaar waren onder anderen vertegenwoordigers aanwezig van de Amerikaanse, Australische en Britse ambassade. Ook waren officieren van de Koninklijke Luchtmacht en de Koninklijke Marine aanwezig. Burgemeester van Belzen en een aantal genodigden hebben kransen gelegd bij het oorlogsmonument.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026