Vervanging luifels TramPlus-bruggen aan de Avenue Carnisse
Donderdag 19 november 2015 (35 sec)
BARENDRECHT – Tot en met 19 februari 2016 wordt er gewerkt aan luifels op de zes TramPlus-bruggen aan de Avenue Carnisse in Meerwede. Deze zijn vanwege de slechte staat voor de zomer gesloopt. Momenteel wordt de stalen constructie gerepareerd.
Vervangen
Vanaf donderdag 3 december wordt het houtwerk aangebracht. De aannemer start met de twee luifels bij de kruising met de Noordersingel, daarna volgen de twee luifels ter hoogte van de Meerwedesingel en als laatste wordt het houtwerk aangebracht bij de twee luifels bij de Zuidersingel. Direct omwonenden ontvangen een brief van de aannemer.
De luifels zijn met de aanleg van Carnisselande als kunstobject aangelegd. Ze liggen een heel stuk van de tramhaltes vandaan. Tramreizigers ondervinden daarom geen hinder van de werkzaamheden.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025