26 mei: Fithockey in Barendrecht bij Hockeyclub HCB
Maandag 18 mei 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – Op 26 mei start hockeyclub HCB met een nieuwe vorm van hockey voor senioren(55+); Fithockey. Deze vorm van hockey wordt al op meerdere verenigingen in Nederland gespeeld en is een veilige, leuke en ontspannen manier om te sporten. Je hoeft geen hockeyer te zijn om fithockey te spelen, er zal worden gespeeld met een grotere bal en veilige hockeysticks.
De open training op 26 mei start om 10.30 uur. U kunt inlopen om 10.00 uur en na de training zal er gezamenlijk afgesloten worden met een kopje koffie. 2 juni is de tweede open training. De training zal worden gegeven door een ervaren trainer die plezier voorop stelt maar voor iedereen een uitdagende omgeving kan creëren. We hopen dan ook van harte dat u 26 mei mee komt trainen om zo het eerste Fithockey team van Barendrecht te kunnen oprichten. Deelname is gratis!
26 mei Open training:
- 10.00-10.30 uur Inloop
- 10.30-11.30 uur Training
- 11.30-12.00 uur Kopje koffie
Heeft u interesse, kom dan 26 mei naar: Hockeyclub HCB of neem contact op met Agnes Bakx, bel: 06-34686490 of mail: tchcbarendrecht [@] gmail.com
Recent nieuws
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025