Barendrecht tegen profs FC Groningen voor KNVB-beker
Maandag 22 september 2014 (43 sec)
BARENDRECHT – Topklasser BVV Barendrecht speelt op woensdag 24 september in de tweede ronde van de KNVB-beker een bijzonder duel. Die avond komen de profs van FC Groningen naar sportpark De Bongerd voor het ‘betaalde’ bekertoernooi.
De Groningers verloren het afgelopen weekend met 1-0 van FC Utrecht, Barendrecht won knap met 0-2 tegen koploper Scheveningen. FC Groningen heeft de eerste bekerronde niet gespeeld, in die eerste bekerronde speelden alleen de geplaatste amateurclubs tegen elkaar en waren de BVO’s (betaaldvoetbalorganisaties) vrij. Barendrecht bereikte de tweede ronde van het KNVB bekertoernooi dankzij een overwinning op RKSV De Ster (2-1 na verlenging).
De wedstrijd op De Bongerd begint woensdag 24 september om 20.00 uur.
Kaartverkoop
Kaartverkoop vindt plaats a.s. woensdag aan de kassa vanaf 19.00 uur: kosten € 5,- voor leden en 65+-ers. Niet-leden betalen € 7,50 voor een staanplaats of € 10,- voor een tribuneplaats. Voor informatie over de voorverkoop en bedrijfsarrangementen raadpleeg bvvbarendrecht.nl
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025